Kurumsal

HAKKIMIZDA
Natrol, yüksek kaliteli doğal vitaminler, mineraller ve takviyelerin önde gelen ABD üreticisidir. Her Natrol markalı paket, sıkı kalite kontrol prosedürlerinden geçmiştir. Bu sayede üretici, ürünlerin güvenli, temiz olduğunu ve içeriğinin etikette belirtilene uygun olduğunu garanti eder.
Natrol'ün ana hedefi, kaliteli ve aktif bir yaşam tarzı sağlamak için mümkün olan en yüksek sınıftaki sağlık ürünlerini sunmaktır. Müşterilerine olan sadakati ve ortaklarıyla kurduğu şeffaf ilişkiler sayesinde marka, kayda değer bir başarıya imza atıyor.

Natrol Sağlık Ürünleri San.Tic.A.Ş. NATROL markasının resmi ithalatçısıdır. Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan NATROL tesisleri FDA (Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi) tarafından tescillidir.

NATROL, diyet, beslenme, vitaminler, gibi çeşitli sağlık ve sağlık kategorilerindeki geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır..
NATROL, müşterilerinin ve tüketicilerin pazardaki en gelişmiş ürünlere sahip olmalarını sağlamak için en son yenilikleri, talep edilen içerikleri ve ürünleri her zaman aktif olarak araştırmaktadır.

VİZYONUMUZ

Şirketimiz, yenilikçi ürünleri, kaliteli hizmetleri ve çözümleri ile ailelerin yaşamlarını iyileştirerek müşterilerinin yaşam bağlılıklarını arttırmayı amaçlamaktadır.

MARKALARIMIZI KEŞFEDİN

Tüketiciler için mevcut en temiz, en etkili ürünleri sunmaya odaklanarak sertifikalı benzersiz markaları ile hizmet vermektedir. En hızlı büyüyen sağlık ve sağlıklı yaşam kategorilerinde, doğal, organik, ham ve / veya formülasyonlardan arındırılmış, yüksek talep gören ürünleri içeren ürün gamı bulunmaktadır. NATROL, tüketicilerin ve ailelerinin sağlıklı yaşaması için ihtiyaç duyduğu tüm kişisel bakım kategorilerini kapsar.
NATROL, birinci sınıf kaliteli ürünlerine olan inancı ile müşterilerine her zaman % 100 Memnuniyet Garantisi sunar ve müşterilerinin NATROL markasını her zaman güvenle satın almalarını sağlar.